Salon drzwi, sklep z drzwiami Bielsko-Biała - wewnętrzne, wejściowe, drewniane, szklane, metalowe

Wybór drzwi, niezależnie czy do domu, mieszkania bądź firmy, nie jest prostym zadaniem. Drzwi to pierwsza rzecz jaką widzą nasi goście czy klienci. Są naszą wizytówką i nie raz na podstawie ich wyglądu jesteśmy określani przez innych. Warto więc się zastanowić trochę dłużej, gdy je wybieramy. Nasz salon oferuje duży wybór wzorów, kolorów oraz materiałów, aby nasi klienci mieli przed sobą całą paletę, z której mogą brać dowolnie.

Salon drzwi - jakie typy drzwi dostępne są w naszym asortymencie?

Nasz salon drzwi to bogaty asortyment, dzięki czemu z pewnością znajdziesz drzwi idealne dla siebie. Oferujemy zarówno drzwi zewnętrzne, wejściowe, jak i drzwi wewnętrzne, pokojowe. Możesz także wybierać spośród materiałów z jakich drzwi są wykonane - drzwi drewniane i drzwi szklane. Wiele typów drzwi dostępnych w naszym salonie możemy dostosować do twoich wymagań i przykładowo zrobić w nich tuleje wentylacyjne.

Drzwi jakich producentów znajdziesz w naszym salonie?

W naszym salonie oferujemy drzwi od wielu producentów, aby nasi klienci mogli obejrzeć różne produkty. Podczas wyboru tak ważnego elementu jakim są drzwi warto porównać ze sobą odmienne propozycje, dzięki czemu dobierzemy to, co jest najbardziej odpowiednie i spełnia wymagania. Znajdziesz u nas drzwi od takich wytwórców jak: Barański, DRE, Erkado, Intenso, Martom, Mikea, Persecto, Pol-Skone, Porta, Wiśniowski.

Drzwi zewnętrzne, wejściowe - Bielsko-Biała

Drzwi zewnętrzne, wejściowe to zarówno poczucie bezpieczeństwa we własnym domu, jak i zrobienie dobrego pierwszego wrażenia na naszych gościach czy klientach. Warto poświęcić drzwiom wejściowym większą uwagę - muszą być funkcjonalne, ale też dobrze wyglądać. Spośród naszej oferty możesz dowolnie wybierać między drzwiami zewnętrznymi stalowymi, drzwiami zewnętrznymi drewnianymi, drzwiami zewnętrznymi aluminiowo-stalowymi i drzwiami zewnętrznymi aluminiowymi. Dostępne są w różnych wzorach, kolorach i systemami blokowania.

Drzwi wewnętrzne, pokojowe

Istotnym elementem wystroju wnętrz są drzwi pokojowe. Wbrew pozorom zajmują całkiem sporą przestrzeń i powinny się odpowiednio komponować z pozostałymi elementami. Drzwi wewnętrzne mogą między innymi wpływać na jasność pomieszczeń. Drzwi z naszego salonu sprawdzają się nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale i biurach, firmach lub budynkach oficjalnych instytucji.

Drzwi szklane - nasza oferta

Szklane drzwi nie pasują do każdego rodzaju aranżacji, ale czasami warto jest zaryzykować i umieścić je u siebie. Nadają ciekawego charakteru i subtelnie oddzielają pomieszczenia. W naszym salonie z drzwiami możesz wybierać pomiędzy gładkimi szklanymi drzwiami, a takimi ze wzorami lub “mleczną” szybą. Wyjątkowego charakteru mogą nadać drzwi szklane w ciemnym kolorze.

Drzwi loft - propozycja salonu

Charakterystyczny wzór na szklanych drzwiach idealnie sprawdza się do nowoczesnych wnętrz. Drzwi loft to estetyczny wybór, który sprawi, że nasz dom, mieszkanie bądź biuro będą wyglądać fantastycznie. Prosty, klasyczny wzór nigdy nie wyjdzie z mody, ani nie znudzi się szybko.

Drzwi drewniane w Bielsku-Białej

Drzwi drewniane to standardowy wybór, który sprawdza się niemal zawsze. Dobre drewniane drzwi są eleganckie i trwałe, dzięki czemu będą służyć przez długie lata. Wiele osób decyduje się na nie ze względu na uniwersalność, a także mnogość wzorów, dzięki którym każdy może wybrać to, co mu najbardziej odpowiada i najlepiej pasuje do danego wnętrza.

Do kogo skierowana jest oferta naszego salonu drzwi

Drzwi z naszego salonu to dobry wybór zarówno do domu, mieszkania, jak i biura czy budynków oficjalnych instytucji. Większość z naszych drzwi możemy dostosować do Twoich potrzeb, a różne rozmiary pozwolą dopasować je odpowiednio do przejścia.

Dlaczego warto zamówić drzwi do Bielska-Białej z naszego salonu?

Nasz salon oferuje produkty wysokiej jakości. Poza drzwiami nasza ekipa może zająć się także ich montażem, a wcześniej zebrać pomiar, aby na pewno dobrać drzwi w odpowiednim rozmiarze. Natomiast nasi doradcy w salonie stacjonarnym przedstawią ci najlepszą ofertę i pomogą dobrać drzwi odpowiednie do Twoich potrzeb.

Bielsko-Biała - najważniejsze informacje o mieście

Bielsko-Biała to miasto położone u podnóża Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego. Nazywane jest także stolicą Podbeskidzia. Będąc w Bielsku-Białej należy koniecznie zajrzeć na dworzec kolejowy, który jest uznawany za jeden z najpiękniejszych w Polsce. To miasto jest znane z pięknej architektury z historią. Znajdziemy tutaj także pomniczki ulubionych postaci z bajek, na przykład wszystkim znany Bolek i Lolek.

Gdzie, poza Bielskiem-Białą, można kupić oferowane przez nas drzwi wewnętrzne i zewnętrzne?

Drzwi z naszego salonu w Wadowicach znajdziesz w wielu miastach - głównie śląskich i małopolskich. Są to między innymi: Kraków, Tychy, Oświęcim, Myślenice, Wieliczka, Nowy Targ, Żywiec, Olkusz, Skawina.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie na wszystko odpowiedmy i pomożemy z wyborem.